Bez kategorii

Zgłoszenia – UFO XIII

Szef PR

Listopad 11th, 2017

0 Comments

Niezmiernie miło nam poinformować, że rekrutacja dla artystów chcących wystąpić na XIII edycji Unikatowego Festiwalu Offowego już ruszyła! Jeżeli grasz, śpiewasz, malujesz… lub po prostu tworzysz, koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie!

Jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: ufo.artystyczna@gmail.com, w którym zawrzesz poniższe informacje:
1) Nazwa zespołu/pseudonim artystyczny
2) Liczba członków oraz ich dane osobowe
3) Gatunek (rodzaj występu)
4) E-mail oraz numer kontaktowy
5) Treść zgłoszenia – tj. krótki opis zespołu/wykonawcy/twórcy (np. ile już zajmujesz się daną dziedziną, skąd czerpiesz inspiracje, czy występowałaś/eś/iście już na jakiś festiwalach tego typu?), opowiedz o swoim dorobku artystycznym, podaj linki do ewentualnych nagrań/portfolio
6) Typ przesłuchania*

*Ze względów technicznych: jeżeli jesteście zespołem, który potrzebuje sprzętu typu: perkusja, klawisze itp. wtedy zapraszacie nas na swój koncert/próbę/wysyłacie nagrania (będziemy to ustalać indywidualnie). Jeżeli natomiast potrzebujecie np. dwóch gitar akustycznych, wtedy my zapraszamy Was na przesłuchania do Batorego.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12.01.2018!

Zgłoście się koniecznie, bo to może właśnie WY zostaniecie gwiazdami UFO XIII!

Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony na Faceboku oraz wydarzenia poświęconego zgłoszeniom, aby być ze wszystkim na bieżąco.

Comments are closed.