Patroni i sponsorzy

Partner – kancelaria Weil, Gotshal & Manges

admin

Styczeń 19th, 2017

0 Comments

Z ogromną radością informujemy, że Partnerem Festiwalu została kancelaria Weil, Gotshal & Manges!

Kancelaria, w ramach działalności Pro Bono, świadczy na rzecz Festiwalu usługi w zakresie doradztwa prawnego.

Weil istnieje od 1931 roku i jest obecnie jedną z najbardziej znanych międzynarodowych firm prawniczych na rynku, która zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom instytucjonalnym oraz firmom działającym we wszystkich sektorach gospodarki.

Kancelaria prowadzi działalność o zasięgu globalnym. Weil, ze względu na zlokalizowanie swoich biur w najważniejszych światowych centrach finansowych oraz ich ścisłą współpracę w ramach międzynarodowych transakcji, zapewnia swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej i dzięki temu plasuje się w ścisłej czołówce firm prawniczych na świecie. W 19 biurach Weil w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji pracuje około 1.100 prawników.

Warszawskie biuro Weil, utworzone w roku 1991, jest jedną z wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych na rynku polskim. W warszawskim biurze klientom doradza około 75 prawników, w tym polscy radcy prawni i adwokaci, jak również prawnicy posiadający uprawnienia do wykonywania zawodu w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Praktyka warszawskiego biura Weil obejmuje w szczególności prawo korporacyjne, prawo bankowo-finansowe, prawo rynków kapitałowych, fuzje i przejęcia, prawo podatkowe, a także rozwiązywanie sporów oraz procesy sądowe i arbitrażowe. Nasi prawnicy doradzają klientom przy najbardziej prestiżowych i istotnych sprawach, korzystając – jeżeli zajdzie taka potrzeba – z zasobów globalnej sieci biur Weil w celu zapewnienia polskim i międzynarodowym klientom kompleksowego doradztwa w ramach złożonych transakcji transgranicznych, jak również sporów obejmujących postępowania toczące się w kilku jurysdykcjach. Od wielu lat warszawskie biuro Weil zajmuje najwyższe miejsca spośród kancelarii prawnych na polskim rynku w rankingach publikowanych przez najbardziej prestiżowe wydawnictwa prawne na świecie, takie jak: Chambers and Partners, The Legal 500 oraz IFLR1000, a nasi prawnicy są zaliczani do grona wiodących specjalistów w poszczególnych dziedzinach prawa.

16237266_1789785554406815_203539230_n

Comments are closed.